Студрада

Студентські роки – це той час, коли життя яскраве, щедре на події і тільки від кожного з нас залежить, щоб роки навчання залишились в нашій пам’яті як плідна, прекрасна, золота пора. Хто зрозумів це, чиє серце небайдуже і сповнене творчого пошуку – той став учасником Студентського парламенту  РЕТК НУВГП. До його складу входять енергійні, талановиті, сповнені завзяття, неупередженості та креативних ідей  студенти.

Наш парламент є активним діючим органом, який бере участь у вирішенні всіх питань, що відносяться до її повноважень, ініціатор цікавих заходів і корисних справ.

Налічує  32 особи (за кількістю академічних груп), діє на основі «Положення про Студентський парламент РЕТК» та діючого законодавства України.

Найвищим органом студентського самоврядування є звітно – виборна конференція, яка проводиться на початку жовтня кожного навчального року. На цій конференції  заслуховується звіт голови студентського самоврядування та формується новий склад студентського парламенту коледжу та проводяться вибори Спікера (Голови Правління).

24 листопада відбулись вибори на посаду голови Студентського Парламенту РЕТК НУВГП. Цього разу дійство відбувалось масштабно з представленням програм самими кандидатами та подальшими дебатами. Після завершення дебатів, студенти могли задати запитання кандидаткам особисто, і вже після цього відбувся сам процес волевиявлення.

За підсумками – перемогу здобула Іванна Одейчук.


За традиціями нашого коледжу – кандидат номер два – має претендувати на посаду Першого заступника спікера, а отже Орися Солоневська – теж має можливість у подальшому впливати на життя наших студентів.