Студентський парламент

Студентські роки – це той час, коли життя яскраве, щедре на події і тільки від кожного з нас залежить, щоб роки навчання залишились в нашій пам’яті як плідна, прекрасна, золота пора. Хто зрозумів це, чиє серце небайдуже і сповнене творчого пошуку – той став учасником Студентського парламенту  РЕТК НУВГП. До його складу входять енергійні, талановиті, сповнені завзяття, неупередженості та креативних ідей  студенти.

Студентський Парламент – виконавчий орган студентського самоврядування, який обирається на конференціях студентів і відображає позицію молоді в різних сферах освітньої діяльності колективу Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП координує роботу всіх органів студентського самоврядування, бере активну участь в організації та проведенні заходів, які покликані всебічно сприяти навчальній, науковій, громадській, спортивній та творчій активності студентів.
Діяльність студентського парламенту керується Положенням про студентський парламент РЕТК НУВГП, затверджений головою студентського парламенту, який редагується на зборах.
17.04.2019 року в актовій залі РЕТК відбулося вибори голови студентського парламенту. Головою студпарламенту, ще на той час, Гудзь Софією було представлено троє кандедатів Стрижак Анастасія, Рябчук Вікторія, Мельник Іванна.
В результаті голосування новою головою Студентського парламентуРЕТК НУВГП стала Рябчук Вікторія.

Голосування проводилося у формі бюлетенів, на групу давалося два голоси.
Трішки про нову голову:
Рябчук Вікторія, навчаєтьсч на першому курсі на модельєра. Вибрала саме цей навчальний заклад тому, що саме він дає багато можливостей у майбутньому. Бере активну участь в громадському та соціальному житті коледжу.
У студентському парламенті вже досить довго, за цей час стала головою інформаційного відділу, брала участь у багатьох цікавих подіях, стала керівником зйомок студ новин.
Подала свою кандидатуру на пост голови студентського парламенту щоб зробити життя студентства різноманітнішим, цікавішим і трішечки кращим.