Переможці МАН

Переможці МАН

Прес-служба ВСП “Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП” інформує!!!
І знову переможці!
У лютому 2021 року успішно відбувся ІІ етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у вигляді представлення постерів. Студенти ВСП “Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП” є постійними учасниками МАНу і завжди здобувають переможні місця. Шість студентів цьогоріч є переможцями у різних секціях , а саме:
Марченко Вероніка – 3 СДЗ;
Ксенжак Олександра – 2 СДЗ;
Волошина Анна – 2ОО-ДВ;
Іванівна Олександра – 3 СДЗ;
Баран Олексій та Лук’янчук Святослав – 3 ІДП.
Усі переможці за високу науково – дослідницьку діяльність та фахову майстерність отримали грошові нагороди від обласної державної адміністрації у розмірі чотири тисячі гривень.
З великою радістю студенти поділилися з нами враженнями.
Іваніна Олександра: – ” Працювала над науковою роботою два роки, спочатку було складно, але була неймовірна підтримка з боку нашого директора Віктора Володимировича Дем’янюка та мого наукового керівника Лехновської Ольги Леонідівни. Це дуже мотивувало мене до перемоги. Щиро дякую за віру у знання”.
Ксенжак Олександра:-” Я працювала над науковою роботою з мистецтвознавства, посіла ІІ місце. Моїм науковим керівником є Савчук Н.П. Були складнощі на етапі підготовки презентації. Але мені допомагала впевненість наукового керівника, допомога психолога коледжу Лецкалюк А.М., адміністрації коледжу”.
Волошина Анна:-” Я вперше спробувала свої сили у написанні наукової роботи саме у ВСП “Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП”. Роботу писала поступово, посіла ІІ місце. Навіть не очікувала на таку підтримку та допомогу. Дуже вдячна всім, хто мене підтримував. А справжнім приємним здивуванням була фінансова винагорода”.
Щиро вітаємо наших переможців МАН. Бажаємо ще більших звершень та наукових здобутків.

0 Comments