За філіжанкою з Маестро

Прес-служба ВСП “Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП” інформує.

Нещодавно журналу «Valiazh» (Випуск №29), який вважається стайл-гідом Рівного, дав інтерв’ю доктор філософії, Заслужений працівник освіти України, Відмінник освіти України, академік Інженерної академії України, Голова Рівненського обласного осередку «Всеукраїнська асоціація працівників закладів фахової передивищої освіти», директор ВСП «Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП» Віктор Володимирович Дем’янюк. Інтерв’ю відбувалось у формі діалогу під назвою “За філіжанкою з Маестро”

«Життя – це правда. Головне – справедливість. Коли стоятимеш на засадах справедливості – тоді у тебе все вийде», – цитуючи маестро коледжу Віктора Дем’янюка, розуміємо усю його виваженість, розсудливість, мудрість та досвідченість на освітянській ниві.
Своїм кредом директор коледжу вважає слова О.В. Суворова, про те, що як би не було тяжко, ніколи не опускай руки, тримайся, поки є сили. На практиці показує, що коли ставиш мету, то обов’язково досягай її, особливо, коли за тобою стоїть колектив Відокремленого структурного підрозділу «Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП».
Психологічний ресурсом для Дем’янюка В.В. є в першу чергу, внуки (юні фотомоделі), а в другу – музика (улюблена група – Deep Purple, стиль – хард-рок) та риболовля (хобі).
 

За освітянськими тенденціями доктор філософії слідкує, йде в ногу з часом, але за основу вибрав найкраще – власну модель. Суть її бачить у взаємодії тріади: батьки, студенти, викладачі коледжу. Потрібно працювати, але чесно, без хабарництва, тому що довіра – це понад усе.

Директор розповів, що серед основних досягнень коледжу: переможці міської Спартакіади з 14 видів спорту (два роки підряд); активна участь та перемоги в МАН на обласному та Всеукраїнському рівнях. Усе це завдячуючи трьом дієвим компонентам: хто навчає – суб’єкт (колектив); кого навчають – об’єкт (студенти); за допомогою чого навчають – засоби/форми (освітянська база). Звісно, з допомогою в організації, керівництві, пораді директора коледжу Дем’янюка В.В.
Очільник ВСП «Рівненський економіко-технологічний фаховий коледж НУВГП» будує інклюзивний освітній простір на якісно новому рівні. Використовуючи знання та досвід, створює нову стратегію на цій ниві.
Освіту майбутнього бачить через призму категорії ціннісно-смислової сфери особистості. Навчаючись системно, студенти утворюють благополучний розвиток себе як спеціаліста майбутнього.

0 Comments