Збори колективу 2018

Збори колективу 2018

13 грудня 2018 року в актовій залі Рівненського економіко-технологічного коледжу відбулися  збори  трудового колективу .

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Звіт директора коледжу Віктора Володимировича Дем”янюка, про виконання умов контракту за 2018 рік.
  2. Обрання делегатів на конференцію трудового колективу НУВГП, що відбудеться 20.12.2018 року.
  3. Різне.

У ході доповіді директор коледжу Віктор Володимирович  Дем”янюк  доповів про результати виконання Державного замовлення у 2018 році, про науково-дослідницьку діяльність викладачів та студентів упродовж року. Участь студентів коледжу у міжнародних олімпіадах, науково-практичних конференціях.  Звітував про  власні наукові публікації у фахових світових виданнях та наукові публікації  викладачів коледжу на сторінках українських фахових видань.

У зборах колективу цьогоріч  взяла участь Савіна Наталія Борисівна

доктор економічних наук, професор, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Національного університету водного господарства та природокористування, яка висловила подяку за співпрацю коледж-університет  та нагородила працівників коледжу грамотами  НУВГП.

Також грамотами директора коледжу  Віктора Володимировича  Дем”янюка за сумлінне виконання обов’язків  були нагороджені тех.працівники Рівнененського економіко-технологічного коледжу.

0 Comments