Швейне виробництво

Підготовка спеціалістів із спеціальності 182 “Технології легкої промисловості” спеціалізація “Швейне виробництво” проводится з 1998 року. За цей період випущено понад 600 фахівців, які працюють на підприємствах швейної галузі в різних  регіонах України та за її межами. Коледж готує молодших спеціалістів кваліфікації «технік-технолог».
У процесі навчання, студенти,  отримують теоретичні знання і практичні навички з технології обробки швейних виробів.
Технік-технолог швейного виробництва володіє вміннями:

  • конструювання та моделювання сучасного одягу
  • створює оригінальні швейні вироби, які відповідають різним смакам і уподобанням
  • вміло здійснює підбір тканин та матеріалів до різноманітних моделей одягу з урахуванням їх призначення та сучасних напрямків моди.

Цьому сприяє комплекс дисциплін навчального процесу: технологія виробів, конструювання одягу, матеріалознавство, обладнання швейного виробництва та інші.
Вміння та професійні навички студенти здобувають під час проходження навчальної практики в спеціально обладнаних майстернях коледжу.
Підвищення здобутого рівня теоретичної та професійної підготовки проходить на базових підприємствах під час технологічної та переддипломної практики.
По закінченню навчання видається диплом державного зразка. Випускники спеціальності “Швейне виробництво” можуть працювати:

  • техніком-технологом;
  • техніком з підготовки виробництва;
  • конфекціонером, на підприємствах легкої промисловості
  • бути засновником  власної фірми, займаючись індивідуальною трудовою діяльністю.

Отримана освіта техніка-технолога дала можливість багатьом фахівцям відкрити власне виробництво одягу. Так ряд ательє міста «Вечірньої та весільної моди Анни Челишкіної», «Шарм», «Еліт» та інші, засновані випускниками коледжу.