Мала академія наук

Наукова діяльність – найвища діяльність якою може займатися людина.

Вона пронизує всю освіньо-виховну роботу у нашому навчальному закладі, що забезпечує потреби студентів у творчій самостійній діяльності за інтересами, стимулює їх творче самовдосконалення.

У коледжі зібрано певний позитивний досвід роботи із обдарованими та творчими студентами.

На базі Рівненського економіко-технологічного коледжу НУВГП з ініціативи директора Дем`янюка В.В. з 2015 року вперше в Україні  коледжу функціонують гуртки Малої Академії наук “Екологічно безпечні технології та ресурсу збереження”, “Електроніка та приладобудування “. Студенти які є учасниками гуртків приймають участь в науково-технічних виставках, конкурсах.

Команда МАН, у складі якої студенти коледжу Савчук Назар ( ІІ РП), Синівський Андрій ( ЗО-7), Савчук Віталій ( ЗО-2), Городинець Владислав (ЗО-2)  посіла ІІ місце в обласному конкурсів винахідників.(17 жовтня 2015 року)

Савчук Назар ( ІІ РП) – посів ІІІ місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів „Майбутнє України”, яка відбулася 2015 року в м.Києві.

Синявський Андрій ( ІІ МТ) посів ІІІ місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі молодіжних інноваційних проектів „Майбутнє України”, яка відбулася 2016 року в м.Києві.

З 2013 року  креативні та творчі студенти нашого коледжу зайняли достойне місце в манівській спільноті.

Участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Рівненської Малої академії наук учнівської молоді

 

№ з/п Рік Прізвище, ім’я студента Курс, група Тема роботи Місце
1. 2013-2014 н.р. Войтович Ольга

(науковий керівник Кондратюк І.В.)

І курс,

гр. ЗО-2

Вплив виробів легкої промисловості на фізичний та емоційний стан здоро’я людини.  III місце у II етапі Всеукраїнського конкурсу МАН
2. 2014-2015н.р Вишневська Анна

(науковий керівник Набакорська С.М.)

I курс ,

гр. ЗО-4

Інтерактивні ігри як ефективний засіб вивчення іноземної мови III місце у II етапі Всеукраїнського конкурсу МАН
3. 2014-2015н.р Бережна Світлана

(науковий керівник Король О.Ю.)

II курс,

гр. БО

Антропонімний простір у романі Павла Загребеньного “Тисячолітній Миколай” III місце у II етапі Всеукраїнського конкурсу МАН
4. 2016-2017 н.р Савелко Євгенія(науковий керівник Ковальчук Б.С.) II курс,

гр. ДЗ

Здолбунівський залізничний вузол в історичній ретроспективі III місце у II етапі Всеукраїнського конкурсу МАН
5. 2016-2017н.р Шмирук Владислава (науковий керівник Кондратюк І.В.) II курс,

гр. ДЗ

Художнє різьблення по кістці, рогу та бурштину на Рівненщині II місце у II етапі Всеукраїнського конкурсу МАН
6. 2016-2017н.р Коханевич Віта(науковий керівник Набакорська С.М.) II курс,

гр. БО

Автентичні пісні як засіб вивчення іноземної мови(на прикладі англійської мови) II місце у II етапі Всеукраїнського конкурсу МАН
7. 2016-2017н.р Єленець Юлія(науковий керівник Мельник М.В) II курс,

гр. БО

Застосування аналітичних методів експертного оцінювання III місце у II етапі Всеукраїнського конкурсу МАН

Ознайомитися зі зразками  робіт студентів можна в методичному кабінеті коледжу

Директор коледжу кращих студентів щорічно відзначає грошовими винагородами, призами, грамотами.

План виконання науково-дослідницьких робіт 2017-2018 році.

  •  Настановчі збори студентів та наукових керівників коледжу. (вересень)
  • Вибір теми науково-дослідницької роботи. Вибір об’єкта, предмета та визначення мети дослідження. (вересень)
  • Пошук наукової літератури. (жовтень)
  • Робота в музейних та архівних фондах, бібліотеках. Проведення досліджень, анкетування, інтерв’ю. (жовтень-листопад)
  • Оформлення презентацій та виступу. (листопад)
  • Літературно стилістичне оформлення роботи і підготовка її до попереднього запису. (листопад)
  • Попередній захист роботи. Ораторська та психологічна підготовка до публічного захисту. (листопад)
  • І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учасників МАН. (листопад)
  • Оцінювання навчальних досягнень з базової дисципліни.
  • ІІ етап етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учасників МАН. (лютий)
  • Відзначення кращих студентів до Дня науки. (травень)

Список слухачів Рівненської Малої Академії наук учнівської молоді 2017-2018 навчальному році

Відділення фізики і астрономії.

Секція «Експериментальна фізика»

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група Науковий керівник
1. Аврусевич Артем Андрійович ЗО-3 Піддубна Людмиила Анатоліївна
2. Кужель Олександра Анатоліївна 2-ШВ а Савчук Надія Степанівна

Відділення філософії та суспільствознавства.

Секція «Журналістика»

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група Науковий керівник
1. Борей Надія Анатоліївна 2-ДЗ Гончар Павло Валентинович

Секція «Педагогіка»

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група Науковий керівник
1. Чернюшок Світлана Петрівна 2-ШВ б Набакорська Світлана Миколаївна
2. Гудзь Софія Андріївна 2-ДЗ Лопуга Анастасія Василівна

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

Секція «Українська література»

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група Науковий керівник
1. Нечипорук Любов Андріївна ЗО-2 Овсіюк Марія Георгіївна

Відділення філології та мистецтвознавства

Секція «Українська література»

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група Науковий керівник
1. Нагорна Юлія Володимирівна 2-ТО Король Олена Юріївна

Відділення математики

Секція «Математика»

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група Науковий керівник
1.  Єленець Дарина Вікторівна 2-ІДП Тимощук Галина Василівна

Відділення економіки

Секція «Фінанси, грошовий обіг і кредит»

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група Науковий керівник
1. Шрамович Ірина Олександрівна 2-БО Савущик Анна Ігорівна

Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові Група Науковий керівник
1. Мартинюк Катерина Іванівна 2-ДВ Хромець Наталія Богданівна